Vienaragio malūnas
VIENARAGIO MALŪNAS

Apie restoraną

Restoranas „Vienaragio malūnas“ įsikūręs Kretingoje, sraunios Akmenos upės slėnyje, vaizdingoje vietoje stovinčiame vandens malūne.
Šis malūnas Kretingos dvaro inventoriuje minimas jau 1771 m. Malūną statė baudžiauninkai vadovaudamiesi liaudiška išmintimi bei įgimtu grožio pajautimu, tęsdami ir turtindami vietines architektūrines tradicijas.
 • Gardus ir šviežias maistas
 • Pripažinti virtuvės šefai
 • Patrauklios kainos
 • Didelis ir išvaizdus kiemas
 • Atviros ir uždaros pavėsinės
 • Jauki vaikų žaidimų aikštelė
 • Erdvios salės pokyliams
 • Konferencijos ir seminarai
 • Išvežamųjų banketų paslaugos
 • Unikalus ir išskirtinis interjeras
 • Prabangi senovinė architektūra
 • Restorano puošimas pokyliams

Istorija

Iki XX amžiaus vidurio malūnas turėjo keletą savininkų: nuo 1720 m. vandens malūnas priklausė Vilniaus vaivadai kunigaikščiui Mykolui Masalskiui, nuo 1770 m. – Vilniaus vyskupui Ignotui Jokubui Masalskiui, nuo 1794 m. – Vincentui Potockiui, nuo 1806 m. – kunigaikščiui Platonui Zubovui, nuo 1875 m. iki 1940 m. – grafams Tiškevičiams.
Vėlesni savininkai gal ir nebuvo tokie žymūs kaip minėtieji, tačiau taip pat labai rūpinosi vandens malūno išlikimu ir puoselėjimu.
VIENARAGIO MALŪNAS

Teikiamos paslaugos

Aukštos kokybės maitinimas, privačių švenčių, banketų, furšetų, seminarų bei konferencijų organizavimas
Restoranas Vienaragio malūnas

Maitinimas

Restorane tiekiame visada šviežius maisto patiekalus ir užkandžius gaminamus patyrusių virtuvės šefų atvykusių iš sostinės.
Dienos pietūs, salotos, sriubos, populiarūs vištienos, jautienos, kiaulienos, žuvies patiekalai, makaronai, vaikiški patiekalai, desertai ir gėrimai patraukliomis kainomis.

Restoranas Vienaragio malūnas

Privačios šventės

Siūlome aukštos kokybės aptarnavimo paslaugas, kurios gali būti suteiktos ne tik mūsų restorane, bet ir Jūsų pasirinktoje vietoje. Pagal pageidavimą bus pagaminti įvairūs užkandžiai ir maisto patiekalai, personalas pasirūpins reikiama įranga, papuoš patalpas, stalus bei aptarnaus visą šventinį vakarą.

Vienaragio-malūnas-meniu-fonas

Banketai

Galėsite išsirinkti tinkamiausią erdvę savo šventei: iškilimingą pirmąjį restorano aukštą su profesionaliai tapytomis sienomis ir židiniu, antrą aukštą su prabangiais odiniais baldais, VIP salę talpinančią apie 20 žmonių arba šilumos paslaptingumo skraiste gaubiantį restorano rusį su arkiniais langais į Akmenos upę.

Restoranas Vienaragio malūnas

Konferencijos

Jaukios restorano salės – puiki vieta rengti seminarus, prezentacijas ar nedideles konferencijas. Turime konferencijoms skirtą įrangą. Konferencijų dalyviams galime paruošti kavos ir arbatos pertraukėles, pagaminti ir patiekti užkandžius bei maisto patiekalus pagal kiekvieno poreikius.

Restoranas Vienaragio malūnas

Gedulingi pietūs

Pagerbkite artimojo atminimą mūsų restorane. Siūlome gedulingus pietus, metinių minėjimus bei kitus minėjimus.
Mūsų personalas pateiks net du pasiūlymus užkandžiams ir maistui. Paruoš stalus bei aptarnaus.